Ok 30 paczek, kazda po 5kg (Nr 6232188)

Ok 30 paczek, kazda po 5kg

Waga w kg (łączna):

150

Dystans: 1283.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Tarnów

Od 14 sie 2020 do 15 sie 2020

Adres i termin dostawy

Luksemburg, Canton Luxembourg, Luksemburg

Od 15 sie 2020 do 16 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka kartonów, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego dobytku.