(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-07-14 14:14

Ok.4-5 miejsc paletowych paczek/kartonow do Zielonej Gory ok. 1000-1100kg (Nr 2963736)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Paczki w kartonach

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1916.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa uzależniony od gabarytów ładunku, terminu przewozu jak również od dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym rozkłada się mniejsze rzeczy lub pakunki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na nich często transportuje się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (takie jak terakota, panele itd.), drzwi jak także materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym i zajmuje zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Transport niektórych towarów może wymagać pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie ładunków płynnych oraz towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i sypkich – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Edynburg, Wielka Brytania

Od 19 sie 2018 do 21 sie 2018

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Od 22 sie 2018 do 24 sie 2018