(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-08-28 13:07

Okna

(Nr 1991513)

Długość [m]:

4,60

Szerokość [m]:

0,20

Wysokość [m]:

2,70

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1226.00 km

Informacje dodatkowe:

Ladunek to 15 okien o roznych wymiarach, zapakowanych foglia, strechem. Okna sa o wymiarach: 1x4,60x2,70; 2x2,50x2,70; 5x2,50x2,50; 5x1,50x1,50: 1x1,50x2,10; 1x1,20x2,10.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest uzależniony od gabarytów towaru, daty transportu jak również od dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią podłoże, na którym umieszcza się mniejsze przedmioty lub pakunki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj przewozi się meble, paczki, artykuły budowlane (np., farby, kamień itd.), okna jak także materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym i zajmuje zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz pewnych towarów może wymagać kontenera – zwłaszcza w przypadku transportu ładunków płynnych i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Zduńska Wola, Polska

2 paź 2017

Adres i termin dostawy

Trydent, Włochy

4 paź 2017