(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-08-28 13:07

Okna

(Nr 1991513)

Długość [m]:

4,60

Szerokość [m]:

0,20

Wysokość [m]:

2,70

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1226.00 km

Informacje dodatkowe:

Ladunek to 15 okien o roznych wymiarach, zapakowanych foglia, strechem. Okna sa o wymiarach: 1x4,60x2,70; 2x2,50x2,70; 5x2,50x2,50; 5x1,50x1,50: 1x1,50x2,10; 1x1,20x2,10.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu ładunków bywa zależny od rozmiaru ładunku, daty przewozu oraz dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

    Klasyfikacje ładunków - Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której rozkłada się mniejsze przedmioty lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach zazwyczaj przewozi się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (takie jak farby, panele itd.), okna czy towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony samochodem ciężarowym oraz zapełnia tylko fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie transportu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Przewóz pewnych towarów może wymagać konteneragłównie w przypadku transportu towarów w postaci płynu i towarów sypkich. W kontenerach można również przewozić towary drobne w opakowaniachskrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotkasłuży do przewozu ładunków płynnych i kawałkowychmożna rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Inne towarytowary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Zduńska Wola, Polska

2 paź 2017

Adres i termin dostawy

Trydent, Włochy

4 paź 2017