(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Palety Dodano: 2018-05-25 11:44

Okna (Nr 2749304)

Wysokość [m]:

2.45

Waga w kg (łączna):

1877.00

Liczba sztuk:

20

Typ usługi:

Tylko transport

Długość [m]:

3.80

Szerokość [m]:

2.00

Dystans: 1607.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których przewóz wymaga wyjątkowej uwagi uważa się przedmioty, które szybko ulegają defektom oraz są kruche i łamliwe. Kwalifikujemy do nich np. dekoracje, rzeczy szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty wykonane z łamliwych materiałów. W gronie nierzadko przetransportowywanych rzeczy możemy wyróżnić gitary, szklane kabiny prysznicowe, szyby samochodowe, rzeźby, lustra oraz stoły bilardowe.

    Kwestia odpowiedniego osłonięcia paczki jest kluczowa. Opłaca się wykorzystać materiały osłaniające jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa oraz tektura. Folii bąbelkowej oraz papiery najlepiej użyć do zabezpieczenia niedużych elementów – można je dostać w sklepie budowlanym i w sklepach internetowych. Tymczasem folia stretch stosowana jest do opakowania całego przedmiotu. Do ochronienia przesyłki można wziąć również koce, styropian, czasopisma, ubrania i taśmy.

Koszt przewozu pakunku o wielkiej ostrożności

    koszt transportu pakunku, która domaga się wielkiej ostrożności zależy od ciężaru oraz wielkości, jak również od trasy pomiędzy punktem załadunku i punktem rozładunku. Na końcowy koszt może zaważać także konieczność zapewnienia tworzyw osłaniających przez firmę transportową. Przykładowo, za transport lustra na odcinku Warta - Gliwice kosztował niecałe 250 złotych. Tymczasem za transport zegara kominkowego na odcinku z Łodzi do Holandii wydano kwotę 200 złotych. Za przewóz rzeźby kamiennej na odcinku Warszawa – Umianowice kosztował 300 PLN.

Adres i termin nadania

Siedlce, 08-100, Polska

5 lip 2018

Adres i termin dostawy

Fagnano Olona, 21054, Włochy

7 lip 2018