(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

okna i drzwi pcv (Nr 5372618)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

1560

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

okna spakowane i zabezpieczone na 3 stojakach wymiary podane wyżej

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1921.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Morzyczyn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Norwegia, Trøndelag, Medjå

Termin elastyczny


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za przesyłki, których przewóz wymaga szczególnej uwagi uważa się przedmioty, które łatwo ulegają defektom oraz są delikatne i nietrwałe. Należą do nich m.in. instrumenty muzyczne, rzeczy tłukące się, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty zrobione z delikatnych materiałów. W gronie nieustannie przetransportowywanych przedmiotów natrafimy na gitary, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, lustra oraz stoły bilardowe.

 

Kwestia odpowiedniego zabezpieczenia paczki jest priorytetowa. Opłaca się wziąć materiały zabezpieczające jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa oraz kartony. Folii bąbelkowej i papiery dobrze jest wykorzystać do osłonięcia małych przedmiotów – można je zakupić w sklepie budowlanym oraz w portalach internetowych. Tymczasem folia stretch wykorzystywana będzie do osłonięcia całego przedmiotu. Do ochronienia przesyłki można użyć również koce, styropian, magazyny, ubrania oraz taśmy.

 

Cena transportu paczki o wyjątkowej ostrożności

 

Cena transportu pakunku, która wymaga nadzwyczajnej ostrożności zależy od ciężaru i wielkości, jak również od odcinka między punktem załadunku oraz miejscem rozładunku. Na końcową cenę może rzutować również niezbędność dostarczenia surowców osłaniających przez firmę przewozową. Na przykład, za przewóz lustra na odcinku od Gliwic do Warty zapłacono prawie 250 zł. Tymczasem za transport zegara nad kominek na odcinku z Łodzi do Holandii kosztowało 200 PLN. Za przewóz rzeźby z kamienia z Umianowic do Warszawy cena wyniosła 300 PLN.