(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-27 13:06

Okna na stojakach, Drzwi zewnętrzne, rolety zewnętrzne, Paleta z materiałami, Drzwi wewnętrzne , Parapety marmurowe , inne (Nr 2420884)

Okna na stojakach, Drzwi zewnętrzne, rolety zewnętrzne, Paleta z materiałami,  Drzwi wewnętrzne , Parapety marmurowe , inne

Długość [m]:

3.30

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

2500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1037.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przewiezienia niewielki ładunek, który nie wymaga użycia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje skorzystania z dużej powierzchni, wtedy wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i inne samochody spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i wielkość. Warto także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Kluczowa bywa również informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek i rozładunek. Ważnym elementem może być także czas wykonania transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle palety, paczki, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Stradomia Wierzchnia, 56-500, Polska

Od 26 mar 2018 do 7 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Nieuwkoop, 2421, Holandia

Od 27 mar 2018 do 8 kwi 2018