(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-07-23 16:52

Okna na stojaku

(Nr 3001676)
Okna na stojaku

Długość [m]:

2.6

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

2.45

Waga w kg (łączna):

1000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

stojak z oknami (2,60 x 1,30 x 2,45)

Budżet zlecenia [zł]:

2200

Dystans: 1734.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania drobny ładunek, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania całej przestrzeni, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się auta, których waga jest większy niż 3,5 t. oraz pozostałe samochody spełniające zasady ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i rozmiar. Warto również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, trzeba opisać pakunek. Kluczowa bywa również informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy na przykład załadunek i wyładunek. Kluczowy jest także termin wykonania usługi.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to często palety, paczki, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Pilzno, 39-220, Polska

26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Nicea, Francja

30 lip 2018