(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Szkło / Kruche / Łamliwe Dodano: 2017-06-02 21:54

Okna Pcv 3 sztuki wymiar 80cm x 100cm

(Nr 1825246)
Okna Pcv 3 sztuki wymiar 80cm x 100cm

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.5

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Szkło

Opakowanie ładunku:

Okna Pcv

Dystans: 3227.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6450 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 6450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport szkła, elementów kruchych i łamliwych

    Przy przewożeniu elementów łatwo tłukących się, kruchych oraz niewytrzymałych należy zawczasu rozpatrzeć możliwość osłonięcia pakunku – w tym przypadku nie wystarczy zwyczajny karton. Niezajętą przestrzeń paczki trzeba zapełnić gąbczastymi elementami ochronnymi. Delikatną rzecz bezpiecznie będzie zawinąć w folię stretch – szczególnie uwagę powinno się poświęcić przedmiotom ze szkła oraz dodatkowo należy zapełnić puste miejsca w kartonie, aby się one nie przemieszczały. Folię zabezpieczamy taśmą klejącą, najlepiej taśmą budowlaną. Nie licząc ochronienia rzeczy folią, decydujące jest również otoczenie elementu gazetą lub wsadzenie go do kartonowego opakowania.

    Jeżeli transportujemy wielkie ze szkła elementy takie jak: lustra, to warto ochronić je zarówno przed rozbiciem jak również przed zarysowaniem. Łatwo tłukący się element owijamy ściśle folią bąbelkową, zaklejamy taśmą szarą, układamy w pudle i drukowanymi literami notujemy ”Ostrożnie szkło!” lub umieszczamy notkę ostrzegawczą z podobnym napisem.

    Małe ze szkła przedmioty np. kieliszki, lampki należy osłonić niepotrzebnymi gazetami lub ręcznikami. Kolejnym krokiem jaki robimy to układamy je w pudle w taki sposób, aby nie mogły się o siebie obijać. Taką samą techniką owijamy porcelanę. W przypadku średniej wielkości łatwo tłukących się przedmiotów, na przykład lampy czy telewizory, warto użyć dla dodatkowego zabezpieczenia gąbczaste materiały, przykładowo ubrania lub gąbki.

    Koszt przewozu przedmiotów łatwo tłukących się zależy od wagi, wymiarów, trasy i daty realizacji paczki. Ważne znaczenie może mieć również fakt, jeżeli wymagamy użycia specjalnych materiałów zabezpieczających (jeżeli życzymy sobie, żeby to firma transportowa zabezpieczyła naszą tłukącą się rzecz). Przykładowo, na Clicktrans.pl transport szklanych drzwi z Dąbrowy Chełmińskiej do Poznania to koszt niecałe 140 złotych. Za transport lustra na trasie Warta – Gliwice to koszt 250 złotych.

Adres i termin nadania

Krynica-Zdrój, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Narvik, Norwegia

Termin elastyczny