(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Okno (Nr 5112098)

Okno

Długość [m]:

2.40

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

2.40

Waga w kg (łączna):

2.4

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1440.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Gaj

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Transport innych towarów

Koszt transportu ładunków jest zależny od wielkości ładunku, terminu transportu oraz odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

Transport ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują podstawę, na której układa się niewielkie przedmioty lub opakowania. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj transportuje się meble, paczki, artykuły budowlane (np., terakota, kamień itd.), drzwi jak również materiały chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym oraz zapełnia zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – głównie przy przewozie ładunków płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić towary drobne w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i sypkich – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

Inne towary – ładunki, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu okien.