(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

około 15 ton (Nr 5475758)

około 15 ton

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

15000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 817.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Skoczów

Od 13 lut 2020 do 15 lut 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Kupferzell

Od 21 lut 2020 do 22 lut 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w szczególności zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować parę newralgicznych zagadnień.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też towarów sypkich, warto sprecyzować, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieprzykryta przyczepa. Gdy chcemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich dokumentów, jak również w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.