(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-04-27 23:32

około 18 worków bigbag

(Nr 2639852)
około 18 worków bigbag

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

6000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Worki big bag (ok. 18szt), lub luzem. Moge sie dostosowac.

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 417.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania niewielki towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia dużej powierzchni, wówczas wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga jest większy niż 3,5 t. i inne samochody spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Wypada również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, należy opisać ładunek. Kluczowa jest również informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy również załadunek i rozładunek. Kluczowy jest także termin zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zwykle palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Rożnowo Nowogardzkie, 72-131, Polska

5 maj 2018

Adres i termin dostawy

Bernardówka, 83-307, Polska

5 maj 2018