(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-29 15:20

około 4 metrów sześciennych: ubrania, książki, komputer, głośniki, telewizor, blu-ray, płyty

(Nr 2247102)

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Dystans: 2372.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pudeł, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Olsztynek, 10-041, Polska

Od 26 sty 2018 do 30 sty 2018

Adres i termin dostawy

Stambuł, 34126, Turcja

Od 31 sty 2018 do 25 lut 2018