(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-25 10:22

około 9 m podłogi

(Nr 1921193)

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2,3

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Dwa samochody terenowe. Załadunek i rozładunek z rampy.

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1661.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

8490 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 21:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 8490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie wymaga użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i pozostałe pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wielkość. Trzeba także dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, warto opisać paczkę. Kluczowa jest także informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy także załadunek oraz wyładunek. Istotny jest także czas zrealizowania usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 7 sie 2017 do 9 sie 2017

Adres i termin dostawy

Sofia, 1000, Bułgaria

Od 14 sie 2017 do 16 sie 2017