(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-25 10:22

około 9 m podłogi

(Nr 1921193)

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2,3

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Dwa samochody terenowe. Załadunek i rozładunek z rampy.

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1661.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

8490 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 21:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 8490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przewiezienia mniejszy towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zajęcia całej powierzchni, wtedy wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar jest większy niż 3,5 t. oraz inne maszyny spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny transportu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i rozmiar. Warto również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać pakunek. Istotna bywa również informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy na przykład załadunek i rozładunek. Znaczącą daną jest także czas wykonania transportu.

    Ładunki transportowane w ramach LTL to często palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 7 sie 2017 do 9 sie 2017

Adres i termin dostawy

Sofía, Bulgaria

Od 14 sie 2017 do 16 sie 2017