(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-07-26 16:15

Olej napedowy w beczkach

(Nr 1923691)
Olej napedowy w beczkach

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2,1

Wysokość [m]:

1,8

Waga w kg (łączna):

1400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

trzeba posiadac uprawienia ADR./ kierowca i samochod/

Opakowanie ładunku:

beczki metalowe 200l

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 110.00 km

Informacje dodatkowe:

Ternin do uzgodnienia. zapraszam.

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 14:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości: (2)

Krzysztof C. (Przewoźnik)
27-07-2017, 17:15
poniżej tysiąca .
Mariusz P. (Przewoźnik)
27-07-2017, 18:25
dzięki. Nasza stawka jest podana.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których przewóz wymaga wyjątkowej ostrożności uważa się przedmioty, które często ulegają defektom oraz są kruche i nietrwałe. Kwalifikujemy do nich na przykład instrumenty muzyczne, elementy tłukące się, antyki, wyroby gliniane oraz rzeczy wykonane z kruchych surowców. Pośród nieustannie przetransportowywanych przedmiotów natrafimy na pianina, akwaria, szyby samochodowe, lampy, lustra oraz stoły bilardowe.

    Kwestia prawidłowego ochronienia paczki jest zasadnicza. Opłaca się wziąć surowce osłaniające takie jak: folia stretch, folia bąbelkowa oraz tektura. Folii bąbelkowej oraz kartony najlepiej skorzystać do zabezpieczenia mniejszych rzeczy – można je dostać w sklepie budowlanym oraz w sklepach w sieci. Podczas gdy folia stretch stosowana będzie do osłonięcia całej rzeczy. Do ochronienia przesyłki można zastosować także pledy, styropian, czasopisma, ręczniki oraz taśmy.

Koszt przewozu przesyłki o wielkiej ostrożności

    koszt przewozu pakunku, która wymaga nadzwyczajnej ostrożności uzależniony jest od wagi oraz gabarytów, a także od odcinka między miejscem załadunku oraz punktem rozładunku. Na ostateczną cenę może zaważać również niezbędność zapewnienia tworzyw ochraniających przez firmę transportową. Np., za przewóz lustra na odcinku od Gliwic do Warty zapłacono niecałe 250 zł. Natomiast za przewóz zegara nad kominek z Holandii do Łodzi zostało zapłacone 200 zł. Za przewóz rzeźby kamiennej na trasie Umianowice – Warszawa zapłacono 300 zł.

Adres i termin nadania

Płock, Polska

1 sie 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

10 sie 2017