(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2016-08-16 11:00

Olsztyn-> Braunschweig, Niemcy

(Nr 937822)
Olsztyn-> Braunschweig, Niemcy

Długość [m]:

55

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

110

Waga w kg (łączna):

9.00

Ilość sztuk:

4

Dystans: 798.90 km

Informacje dodatkowe:

Dodatkowo do zabrania stół w paczkach o łącznej wadze 81kg składający się z trzech opakowań.

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 57948
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-08-2016, 22:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-08-16 do 2016-08-23

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości: (3)

Anna T. (Zleceniodawca)
18-08-2016, 10:13
Witam, organizuję transport mebli w imieniu mojej klientki w Niemczech. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda u państwa kwestia zapłaty, czy może być bezpośrednio u klienta w domu gotówką czy tylko przelewem ? Czy sam transport jest w jakimś stopniu ubezpieczony na wypadek ewentualnych uszkodzeń ? Będę wdzięczna za szybką odp. Pozdrawiam, Anna T.
Adam A. (Przewoźnik)
18-08-2016, 10:19
WITAM MAMY OCP PLATNOSC MOZE BYC PRZELEW LUB GOTOWKA
Anna T. (Zleceniodawca)
18-08-2016, 15:36
Towar fizycznie u siebie w salonie będę miała w poniedziałek ( ale nie znam jeszcze dokładnej godziny ), więc czy byłaby możliwość umówienia się na wtorek z transportem z Olszyna? Krzesła które miały być zapakowane pojedynczo, okazało się że będą po dwie sztuki w kartonie, więc ilość przesyłek o wymiarze 55x60x110 z 4 będzie na 2 ( waga bez zmian ). Mam nadzieje, że państwa wycena uwzględnia stół opisany w dalszej części opisu. Jednak jak się zmieni cena po zmniejszeniu przesyłki o dwie paczki?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, należy wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn, 10-165, Artyleryjska , 3W

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brunszwik, 38122, Im Einkornfeld, 9

Termin elastyczny