(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Omega z masztem I przyczepa bez papierow (Nr 5207890)

Omega z masztem I przyczepa bez papierow

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

400

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1495.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Pełczyce

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Lichfield

Termin elastyczny


Transport różnych gatunków łodzi

Pod hasłem „łodzie” mieści się sporo różnorakich pojazdów żeglujących. Rozpoczynając od mniejszych, jak: rowery wodne, motorówki, czy też większych jak: jachty. Przy transporcie żaglówek, przede wszystkim tych większych, decydującą kwestią jest ich ciężar. Przewoźnik, który zobowiąże się na taki przewóz łodzi, musi mieć świadomość czy obciążenie przekroczy 3,5 t. W momencie, kiedy dojdzie do przekroczenia ciężaru, kierowcę obowiązuje system ViaTOLL ,a co za tym idzie, firma transportowa musi mieć w busie aparat typu: viaBox.

W trakcie transportu łajby - nie zwracając uwagi na jej rodzaj - istotne jest usunąć jak największą liczbę rzeczy luźnych, a te których nie można usunąć zaczepić tak, aby się nie przemieszczały. Trzeba mieć wiedzę, że elementy poruszające się mogą zniszczyć łajbę w pewnym stopniu.

Koszt przewozu motorówki czy też żaglówki głównie zależy od wagi, rozmiaru i trasy. W przypadku, kiedy samodzielnie nie możemy przewieźć łajbę, proponujemy użycie giełdy transportowej Clicktrans. Można w kategorii: „Łodzie” zlecić za free ogłoszenie, a w bardzo krótkim czasie wiadomość zostanie dostarczona do wielu setek firm transportowych, które przeanalizują wypisany transport oraz wystawią swoje wyceny. W ten sposób w jednym serwisie ma się wgląd do wielu ofert rozmaitych firm przewozowych. Czym staranniej jest przedstawiony ładunek, tym prawdziwsza będzie podana cena takiego przewozu.

Przykładowo, cena dla kajaka mieści się w przedziale od 0,3 do 0,5 zł/km. Koszt motorówki śr. gabarytu, najczęściej rozpoczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a koszt większego jachtu - to zwykle widełki 2,5-3 złotych za kilometr.