(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-27 21:10

opakowania, kartony około 30 kubików

(Nr 1875497)
opakowania, kartony około 30 kubików

Dystans: 1373.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z całej przestrzeni, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 

    Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga jest większy niż 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki powinien być przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważnetego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Wypada również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać ładunek. Ważna jest także informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Istotny jest również czas zrealizowania transportu.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy, żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

52028 Terranuova Bracciolini, Prowincja Arezzo, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

32-400 Myślenice, Polska

Termin elastyczny