(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-27 21:10

opakowania, kartony około 30 kubików

(Nr 1875497)
opakowania, kartony około 30 kubików

Dystans: 1373.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przewiezienia niewielki ładunek, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej powierzchni, wówczas wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest w sam raz. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i pozostałe pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W wycenie przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i gabaryty. Warto także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać opakowanie. Kluczowa jest także informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy również załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem może być także termin wykonania transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to często paczki z odzieżą, paczki, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

52028 Terranuova Bracciolini, Prowincja Arezzo, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

32-400 Myślenice, Polska

Termin elastyczny