(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-19 18:53

Opel

(Nr 2165271)
Opel

Marka i model:

Opel

Waga w kg:

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1160.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 13:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-28 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-11-24, 13:25

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Powinno się nie zapominać również, iż rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Flensburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mielec, Polska

Termin elastyczny