(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 23:00

Opel Astra IV J GTC

(Nr 1920711)
Opel Astra IV J GTC

Marka i model:

Opel Astra

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1905.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochód na kołach.

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

ID firmy: 15597
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-07-2017, 20:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-03 do 2017-08-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-08-03, 20:31

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się często, kiedy zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Trzeba pamiętać także, że właściwa waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Livron-sur-Drôme, 26250, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Borowie, 08-412, Polska

Termin elastyczny