(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-19 11:50

Opel corsa

(Nr 2164467)
Opel corsa

Marka i model:

Opel corsa

Waga w kg (łączna):

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1496.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

ID firmy: 79820
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 13:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-22

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu pojawia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Anglii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy pamiętać również, że faktyczna masa przyczepy nie może przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Willebroek, 2830, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Orzysz, 12-250, Polska

Termin elastyczny