(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-01 14:39

Opel Corsa

(Nr 2650232)
Opel Corsa

Marka i model:

Opel Corsa

Waga w kg (łączna):

1000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1218.00 km

Informacje dodatkowe:

Na miejscu trzeba dopłacić 500 lub 1000euro. W zależności od daty odbioru. Auto na kołach uszkodzony tył

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

ID firmy: 485378
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2018, 04:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-03 do 2018-05-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-05-02, 14:19

Opis oferty:

Witam serdecznie, oferuje transport ubezpieczony

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości: (1)

Kacper P. (Przewoźnik)
02-05-2018, 06:49
Niestety 1200 to maksymalny budżet jaki mam przewidziany na to auto. Mam już ofertę w tym budżecie na przyszły tydzień także jeśli nie znajdę nic na ten wtedy przyjedzie w przyszłym.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu pojawia się nierzadko, kiedy kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać również, iż właściwa waga naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Deißlingen, 78652, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny