(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-01 08:07

Opel frontera b

(Nr 1761564)
Opel frontera b

Dystans: 1954.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2900 zł

ID firmy: 40965
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-05-2017, 12:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-10 do 2017-05-12

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-11, 12:12

Opis oferty:

data odbioru do ustalenia

Cena (zawiera VAT): 2900 zł

Wiadomości:

3000 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 01:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-09 do 2017-05-22

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam witam :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam Wiola A.

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć 4 pasami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba pamiętać także, że właściwa masa przyczepy nie może przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Manchester, United Kingdom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mszczonów, Polska

Termin elastyczny