(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-28 15:12

opel meriva

(Nr 2120406)
opel meriva

Marka i model:

ople meriva

Waga w kg:

700.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1182.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam,mam 2 auta osobowe do zabrania.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, że rzeczywista masa naczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Gisors, Francja

30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Krosno Odrzańskie, Polska

2 lis 2017