(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-04 22:43

Opel tigra

(Nr 1827272)
Opel tigra

Dystans: 1928.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2900 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-06-2017, 14:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-11 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-18, 14:32

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się nierzadko, jeśli kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać również, że właściwa masa przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Łosice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rzym, Włochy

Termin elastyczny