(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-04 22:43

Opel tigra

(Nr 1827272)
Opel tigra

Dystans: 1928.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2900 zł

ID firmy: 324962
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-06-2017, 14:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-11 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-18, 14:32

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas transportu. Należy pamiętać również, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Łosice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rzym, Włochy

Termin elastyczny