(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-27 11:36

Opel Vectra C (Nr 2754940)

Opel Vectra C

Marka i model:

Opel Vectra C

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 974.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu pojawia się nierzadko, jak zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Trzeba nie zapominać także, że faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Ludwigshafen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Częstochowa, 42-200, Polska

Termin elastyczny