(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 08:59

Opel Vectra kombi

(Nr 1820198)
Opel Vectra kombi

Dystans: 936.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 08:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam transport ubezpieczony, licencja. Zapraszam. Jeżdzimy do Chorwacji po samochody i mamy doświadczonych kierowców. Pozdrawiam.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości: (1)

magdaostenda
19-06-2017, 10:48
Witam czy auto jest jeszcze do zabrania?

2300 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 23:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-16

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się niekiedy, jak kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada pamiętać także, rzeczywista masa naczepy nie może przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Malinska, Chorwacja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

46-022 Zawada, Polska

Termin elastyczny