(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 08:59

Opel Vectra kombi

(Nr 1820198)
Opel Vectra kombi

Dystans: 936.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 44029
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 08:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-18

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam transport ubezpieczony, licencja. Zapraszam. Jeżdzimy do Chorwacji po samochody i mamy doświadczonych kierowców. Pozdrawiam.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości: (1)

magdalena o. (Przewoźnik)
19-06-2017, 10:48
Witam czy auto jest jeszcze do zabrania?

2300 zł

ID firmy: 4115
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 23:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-16

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się często, gdy zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Francji. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu wozu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Malinska, Chorwacja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lubliniec, Polska

Termin elastyczny