(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2016-11-27 15:12

Opoczno -Belgia

(Nr 1458792)
Opoczno -Belgia

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg:

2500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

3-4 palety euro + 1 paleta 3m

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1304.30 km

Informacje dodatkowe:

Do zabrania z Opoczna 1 paleta o długości 3m x 1m x 1m + 3-4 euro palety , łączna waga około 2.5t

Oferty od Przewoźników (0)

2980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 23:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 2980 zł

Wiadomości:

3000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 15:52

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

zapraszam

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części płaszczyzny ładunkowej pojazdu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przewiezienia nieduży towar, który nie wymaga wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia całej powierzchni, wtedy wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest odpowiednie. 

    Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz inne maszyny spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka i furgon. Typ ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W wycenie transportu ładunku w obrębie LTL, istotnejego parametry – waga i wymiary. Wypada również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Istotna bywa również informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy także załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją może być także termin wykonania usługi.

    Ładunki przewożone w zakresie LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy, aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Opoczno

Od 28 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Belgia, Ternat

Od 30 lis 2016 do 2 gru 2016