(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Opona x 4 (Nr 7168050)

Opona x 4
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Opona
40 x 50 x 80 cm
15 kg
4
Łączna waga:
60 kg
Dystans
450 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 6 sty 2021 do 10 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Broniszów

Od 6 sty 2021 do 10 sty 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, należy wystawić darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).