(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Opony traktora (Nr 4364717)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

110

Wysokość [m]:

130

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Luzem

Budżet zlecenia [zł]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 209.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Goszczyn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Siedlec Duży

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Transport innych towarów

Koszt przewozu różnych towarów jest uzależniony od gabarytów towaru, daty transportu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

Przewóz towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której układa się mniejsze rzeczy lub opakowania. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (na przykład terakota, panele itd.), okna czy materiały chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który należy transportować pojazdem ciężarowym oraz zajmuje jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu przewozu używa się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – głównie przy przewozie towarów płynnych lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować towary drobne w paczkach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

Pozostałe towary – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu okien.