(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-11-16 15:34

opryskiwacz rolniczy przyczepiany

(Nr 2160000)

Marka i model:

Danfoil

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2,95

Wysokość [m]:

3,5

Waga w kg (łączna):

5000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 664.00 km

Informacje dodatkowe:

budżet 2500 plus VAT, faktura

Oferty od Przewoźników (0)

4290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 17:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-16 do 2017-11-26

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz maszyn uprawnych niejednokrotnie jest transportem ponadgabarytowym. Do maszyn rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Pokaźne urządzenia rolnicze bywają maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa zwyczajnie przemieszczać się po jezdniach, jako że ich rozmiar przerasta dopuszczalne gabaryty przewidziane przez przepisy w Polsce jak także w Unii Europejskiej. Trudność powodować może jeszcze napór osi maszyn rolniczych, jaki przekracza standardy dozwolone dla większości dróg.

Jak transportuje się maszyny uprawne?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych często korzysta się z przyczepy typu jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych powinni dysponować należycie przysposobionymi lawetami, które są w stanie przewieźć urządzenia rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze mieć przepisowe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, kiedy maszyna przewyższa dozwolone zasady wielkością lub wagą, potrzebne jest dostanie specjalnego zezwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena przewozu pojazdów uprawnych

    Cena transportu urządzenia uprawnego jest związana od gabarytów, wagi i stanu urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być dodatkowo czas transportu.

Adres i termin nadania

Vojens, Dania

Od 16 lis 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

Gorzów Wielkopolski, Polska

Od 20 lis 2017 do 30 lis 2017