(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-11-16 15:34

opryskiwacz rolniczy przyczepiany

(Nr 2160000)

Marka i model:

Danfoil

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.95

Wysokość [m]:

3.5

Waga w kg (łączna):

5000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 664.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz maszyn uprawnych niejednokrotnie jest transportem ponadgabarytowym. Do maszyn rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Pokaźne urządzenia rolnicze bywają maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa zwyczajnie przemieszczać się po jezdniach, jako że ich rozmiar przerasta dopuszczalne gabaryty przewidziane przez przepisy w Polsce jak także w Unii Europejskiej. Trudność powodować może jeszcze napór osi maszyn rolniczych, jaki przekracza standardy dozwolone dla większości dróg.

Jak transportuje się maszyny uprawne?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych często korzysta się z przyczepy typu jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych powinni dysponować należycie przysposobionymi lawetami, które są w stanie przewieźć urządzenia rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze mieć przepisowe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, kiedy maszyna przewyższa dozwolone zasady wielkością lub wagą, potrzebne jest dostanie specjalnego zezwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena przewozu pojazdów uprawnych

    Cena transportu urządzenia uprawnego jest związana od gabarytów, wagi i stanu urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być dodatkowo czas transportu.

Adres i termin nadania

Vojens, 6500, Dania

Od 16 lis 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

Gorzów Wielkopolski, Polska

Od 20 lis 2017 do 30 lis 2017