(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Orbitrek (Nr 7892958)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Orbitrek
Wpisane wymiary
215 x 70 x 170 cm
Wpisana waga
140 kg
1
Łączna waga:
140 kg
Dystans
517 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Dąbrowa Górnicza

Od 19 lip 2021 do 31 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 19 lip 2021 do 31 sie 2021


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to maszyny, które zwykle znajdują się w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się również między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy dużo waży oraz z trudem można przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt treningowy powinien być należycie spakowany oraz osłonięty podczas transportu. Najlepiej będzie wykorzystać oryginalne opakowania. Jeżeli urządzenie może ulec uszkodzeniu, należy wykorzystać do ochrony takie surowce jak: pudełka, styropian, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go rozkręcić oraz osłonić wszystkie części odrębnie - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy w środku kartonu – zadbajmy zatem o to, aby puste obszary w skrzyni wypełnić materiałami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie powinny przesuwać się wewnątrz paczki.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego ma wpływ trasa pomiędzy adresem załadunku, a adresem wyładunku sprzętu, ciężar i wielkość, jak również liczba elementów koniecznych do przetransportowania. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 zł. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 złotych. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 złotych.