(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-01-28 22:28

Orbitrek wymiary Wymiary po złożeniu: 107 x 69 x 175 cm

(Nr 2329420)
Orbitrek wymiary Wymiary po złożeniu: 107 x 69 x 175 cm

Długość [m]:

175

Szerokość [m]:

107

Wysokość [m]:

69

Waga w kg (łączna):

90.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 734.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to przyrządy, które najczęściej mieszczą się w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uznaje się dodatkowo między innymi: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W sporo przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki i trudno przetransportować go samodzielnie.

    Sprzęt treningowy musi być dobrze popakowany i zabezpieczony w trakcie transportu. Dobrą praktyką będzie wykorzystać oryginalne pudła. Gdy urządzenie może szybko ulegnąć defektowi, trzeba wykorzystać do zabezpieczenia takie surowce jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, powinno się go rozłożyć i zapakować wszystkie elementy oddzielnie - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy wewnątrz skrzyni – zadbajmy wobec tego o to, aby puste przestrzenie w paczce wypełnić gazetami czy też styropianem. Sprzęt nie mogą przemieszczać się w środku kartonu.

Na koszt przewozu sprzętu treningowego wpływa odległość między adresem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, waga i wielkość, jak również liczba elementów potrzebnych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 zł. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 PLN.

Adres i termin nadania

Hyżne, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Starogard Gdański, 83-034, Polska

Termin elastyczny