(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-27 22:23

owijarka

(Nr 1875731)

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1902.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości: (4)

ataner
01-07-2017, 16:34
w jakim terminie byłby możliwy transport?
patkar_lubliniec
03-07-2017, 10:06
Witam. Transport realizujemy 1-3 dni od momentu złożenia u nas zamówienia. Proszę jeszcze o podanie wymiarów ładunku - bo chciałbym potwierdzić bądź skorygować poprawnie cenę. Dziękuje i zapraszam.
ataner
03-07-2017, 12:35
długość 3,5-4m szerokość do2,5m wysokość do 2,5m masa do 2t
patkar_lubliniec
03-07-2017, 12:38
jeśli 4 metry to w granicach ok 2500zł, myślałem że to taka mniejsza zaczepowa bez kół. Jak coś to zapraszam.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń uprawnych prawie zawsze jest transportem o wielkich gabarytach. Do urządzeń rolniczych kwalifikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, opryskiwacze, zgrabiarki jak i wiele innych. Ogromne maszyny uprawne bywają maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mają prawa samodzielnie przemieszczać się po polskich trasach, bo ich wymiar przerasta dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak również w Unii Europejskiej. Kłopot powodować może dodatkowo nacisk osi pojazdów uprawnych, który przekracza standardy dozwolone dla większej części dróg.

Jak transportuje się pojazdy rolnicze?

    Do przewozu maszyn i pojazdów rolniczych zazwyczaj wykorzystuje się przyczepy typu semi oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz pojazdów rolniczych powinni posiadać prawidłowo przystosowanymi lawetami, jakie potrafią przetransportować ciągniki uprawne ważące do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeżeli pojazd przekracza dopuszczalne zasady rozmiarem lub wagą, wymagane będzie dostanie odpowiedniego pozwolenia, a dodatkowo potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena przewozu urządzeń rolniczych

    Cena przewozu ciągnika rolniczego jest związana od wymiarów, wagi i sprawności urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa jeszcze odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Szczególnym czynnikiem może być także czas transportu.

Adres i termin nadania

Staunton, Gloucestershire, UK

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przasnysz, Polska

Termin elastyczny