(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-27 22:23

owijarka

(Nr 1875731)

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1902.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości: (4)

Renata M. (Zleceniodawca)
01-07-2017, 16:34
w jakim terminie byłby możliwy transport?
Mariusz P. (Przewoźnik)
03-07-2017, 10:06
Witam. Transport realizujemy 1-3 dni od momentu złożenia u nas zamówienia. Proszę jeszcze o podanie wymiarów ładunku - bo chciałbym potwierdzić bądź skorygować poprawnie cenę. Dziękuje i zapraszam.
Renata M. (Zleceniodawca)
03-07-2017, 12:35
długość 3,5-4m szerokość do2,5m wysokość do 2,5m masa do 2t
Mariusz P. (Przewoźnik)
03-07-2017, 12:38
jeśli 4 metry to w granicach ok 2500zł, myślałem że to taka mniejsza zaczepowa bez kół. Jak coś to zapraszam.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń uprawnych zazwyczaj jest przewozem o dużych rozmiarach. Do maszyn rolniczych kwalifikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, opryskiwacze, zgrabiarki jak i wiele innych. Duże maszyny rolnicze są pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie powinny swobodnie przemieszczać się po polskich trasach, ze względu na fakt, że ich wielkość przerasta dopuszczalne gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak również w Unii Europejskiej. Przeszkodę stanowić może jeszcze nacisk osi pojazdów rolniczych, jaki przekracza standardy możliwe dla większej części tras.

Jak przewozi się maszyny rolnicze?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów rolniczych często używa się przyczepy typu jumbo lub tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów uprawnych mają odpowiednio dopasowanymi lawetami, jakie są w stanie przewieźć urządzenia rolnicze ważące do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a również mieć stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeśli zestaw przekracza możliwe normy rozmiarem lub ciężarem, potrzebne będzie otrzymanie odpowiedniego zezwolenia, a dodatkowo potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt transportu pojazdów uprawnych

    Koszt transportu maszyny uprawnego jest uzależniona od wielkości, wagi i stanu urządzenia. Na koszt przewozu wpływa dodatkowo długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Istotnym czynnikiem może być dodatkowo czas transportu.

Adres i termin nadania

Staunton, Gloucestershire, UK

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przasnysz, Polska

Termin elastyczny