(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-01 18:51

paczka

(Nr 2342852)
paczka

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

600.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 418.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, należy opublikować darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Jasień, 68320, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krzeszowice, 32-065, Polska

Termin elastyczny