(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 5599847)

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1708.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice

Od 14 gru 2019 do 20 sty 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, North Yorkshire, Selby

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, kiedy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).