(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6222939)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
210 x 20 x 20 cm
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
349 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Hornówek

Od 15 cze 2020 do 17 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 15 cze 2020 do 17 cze 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, warto wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).