(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6395530)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
30 x 30 x 170 cm
24 kg
1
Łączna waga:
24 kg
Dystans
2192 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Szkocja, Lauder

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, należy wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeśli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).