(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 6446373)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
20 x 20 x 40 cm 5 kg 1
Łączna waga: 5 kg
Dystans 1575 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Przyszowa

Od 24 sie 2020 do 30 sie 2020

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Genewa, Genewa

Od 1 wrz 2020 do 20 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).