(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 6472136)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
100 x 100 x 100 cm 35 kg 1
Łączna waga: 35 kg
Dystans: 1620 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Radgoszcz

Od 9 wrz 2020 do 10 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Hauts-De-France, Erquinvillers

Od 12 wrz 2020 do 13 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, kiedy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).