(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

6 (Nr 6486253)

6
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk
Paczka
1 x 1 x 1 cm 25 kg 1
Łączna waga: 25 kg
Dystans 1945 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 1 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Batley

Od 1 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).