Paczka (Nr 6492558)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
100 x 100 x 100 cm 100 kg 1
Łączna waga: 100 kg
Dystans: 1967 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 27 sie 2020 do 2 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Nysa

Od 27 sie 2020 do 24 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).