Paczka (Nr 6539146)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
80 x 80 x 120 cm 30 kg 1
Łączna waga: 30 kg
Dystans: 1631 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 28 wrz 2020 do 11 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 12 paź 2020 do 25 paź 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, gazet lub gąbką. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).