Paczka (Nr 6540343)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
90 x 90 x 50 cm 50 kg 1
Łączna waga: 50 kg
Dystans: 1769 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Białystok

Od 2 lis 2020 do 8 lis 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Aubervilliers

Od 2 lis 2020 do 8 lis 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).