Paczka (Nr 6557045)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
80 x 60 x 80 cm 45 kg 1
Łączna waga: 45 kg
Dystans: 1598 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Uciechów

Od 14 wrz 2020 do 20 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Weston-Super-Mare

Od 15 wrz 2020 do 27 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).