(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6689448)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
200 x 50 x 50 cm
30 kg
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
337 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Jaworzno

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeśli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).