(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paczka (Nr 6689870)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 70 x 60 cm 60 kg 1
Łączna waga: 60 kg
Dystans 1211 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Dortmund

Od 17 paź 2020 do 22 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Krosno

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).