(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6751291)

Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
310 x 12 x 12 cm 15 kg 1
Łączna waga: 15 kg
Dystans 337 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 26 paź 2020 do 27 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 27 paź 2020 do 28 paź 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).