(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 7184679)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
120 x 80 x 200 cm
80 kg
1
Łączna waga:
80 kg
Dystans
1179 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Czechowice-Dziedzice

Od 11 sty 2021 do 14 sty 2021

Adres i termin dostawy

Holandia, Friesland, De Fryske Marren

Od 11 sty 2021 do 15 sty 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, należy wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).