(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 7239994)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 50 x 50 cm
100 kg
1
Łączna waga:
100 kg
Dystans
1438 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Crawley

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Konin

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).