(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 7298719)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
150 x 80 x 30 cm
70 kg
1
Łączna waga:
70 kg
Dystans
1385 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Luton, Luton

Od 25 sty 2021 do 28 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Wijewo

Od 26 sty 2021 do 28 lut 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).